Pracownia Psychologiczna
Małgorzaty Klamann
psycholog online

O mnie

Od kilkunastu lat karierę zawodową realizuję jako Psycholog, doradca i Szef projektów w znanych Firmach w Polsce.

W 2013 roku uhonorowano mnie przez Fundację Wemenders Certyfikatem Terapeuty z Sercem.

Specjalizuję się w poradnictwie psychologicznym, interwencji kryzysowej, promocji zdrowia oraz w dążeniu do rozwoju osobistego.

Oferuję pomoc dla osób z zaburzeniami odżywania; anoreksją, bulimią, kompulsywnym objadaniem się. Kwalifikuję do operacji bariatrycznych, wydaję zaświadczenia.

Współpracuje z dietetykami klinicznymi zakresie psychologii żywienia, nauki zdrowego trybu życia osób otyłych oraz z nadwagą.

Pomagam również osobom, które doświadczają mobbingu w pracy – w kraju oraz poza granicami Polski. Pracuje z kobietami doświadczającymi przemocy fizycznej, psychicznej oraz ekonomicznej (gaslighting, współuzależnienie, szantaż emocjonalny). Pomagam osobom w trudnych toksycznych relacjach zarówno partnerskich jak i rodzinnych.

Obszary pomocy: nerwice, zaburzenia osobowości, zaniżona samoocena, problemy z poczuciem wartości, życie emocjonalne, relacje z innymi, rodzice i dzieci, związki, ciało, sex, sen, zdrowie, praca, stres, edukacja żywieniowa, Life Coaching.

Prywatnie mama nastoletniej Weroniki; fascynatka dobrej literatury, jej hobby to sport, podróże, nieustający rozwój osobisty.